ثبت نام

یکی از مهمترین اصل های خرید کفش ورزشی ، قیمت آن است. در زندگی روزانه هم همین اصل برقرار است. حتی مردم برای خرید ابتدایی ترین نیاز های روزانه خود از قیمت سوال می کنند. سیاست شرکت های تولیدی همیشه بر این اصل استوار بوده است که محصولاتی را روانه بازار کنند که طبقات بیشتری از جامعه توان خرید آن محصولات را داشته باشند. قیمت کفش ورزشی اورجینال یا کفش فوتسال و... یکی از مشکلاتی هست که همیشه خریداران با آن روبه رو هستند. آن ها معمولا بدون داشتن اطلاعات کافی، قیمت این محصولات را با محصولات های کپی مقایسه می کنند و گاهی اوقات از خرید محصولات اورجینال منصرف می شوند. در این مقاله قصد داریم فاکتورهای اصلی در تعیین قیمت کفش ورزشی اورجینال و کفش فوتسال را بررسی کنیم. برای دانستن این فاکتور ها، ادامه این مقاله را مطالعه کنید.


خرید کفش به چه قیمتی؟

در زبان فارسی یک ضرب المثل ماندگار داریم که می گوید: هر چقدر پول بدی، آش می خوری! این ضرب المثل در مورد آش شاید معنای درستی بدهد اما در مورد خرید کفش اورجینال تا حدودی درست نیست. شما هر چقدر پول بدی، باید انتخاب درست تری داشته باشی و اگر اطلاعات کافی در مورد تشخیص کفش اورجینال از های کپی نداشته باشی، ممکن است کفش های ، های کپی را به قیمت اورجینال بخری. پس اطلاعات پیش از خرید کفش ورزشی یا خرید کفش فوتسال ، در مدیریت کیف پول شما بسیار مهم است. اگر شما اطلاعات مناسبی از کفش ها نداشته باشید، ممکن است با خرید غلط یک کفش اورجینال ، هم طول عمر کفش را کاهش دهید هم هزینه ای که برای خرید کفش کردید را هدر دهید. پس تاکید می کنیم هر کفشی را به هر قیمتی نباید خرید، چرا که خرید اشتباه در مدیریت هزینه های شما قطعا تاثیر منفی خواهد گذاشت. قبل از خرید کفش اورجینال فوتسالی ، مطالعه دقیقی نسبت به آن داشته باشید ، از تجربیات دیگران استفاده کنید و از فروشنده در مورد کمیت و کیفیت کفش سوال بپرسید.

خرید کفش پیاده روی


سیاست شرکت ها در قیمت گذاری کفش های فوتسالی بر چه اساسی است؟

شرکت ها همیشه برای اینکه مشتریان خود را راضی نگه دارند و طبقات بیشتری از جامعه بتوانند محصولات آن ها را بخرند ، سیاست های مختلفی را در نظر می گیرند. کمپین های تبلیغاتی ، فروش محصولات در چند نسخه ، تولید محصولات اقتصادی و... نمونه هایی از سیاست های شرکت های تولیدی محصولات ورزشی، برای فروش بهتر و بیشتر است. کفش های فوتسال نایک توسط این کمپانی در رنگ بندی های متعددی روانه بازار می شود. با آمدن هر رنگ جدید به بازار، قیمت رنگ های قبلی و قدیمی تر، دچار آف و تخفیف قیمتی می شوند. این سیاست شرکت نایک در جهت انبار تکانی و فروش بیشتر محصولات قدیمی تر است. پس یک نقش مهم در تعیین قیمت کفش اورجینال به روز شدن رنگ بندی های جدید و تخفیف خوردن رنگ بندی های قبلی است.


این موضوع در مورد کفش فوتسال جوما ، به گونه ای متفاوت انجام می شود.شرکت جوما برای این که طبقات بیشتری از جامعه بتوانند از محصولات آن ها خرید کنند، محصولات اقتصادی را تولید و روانه بازار می کند. محصولات اقتصادی ، محصولاتی هستند که با مواد اولیه جایگزین تولید می شوند که کمترین افت کیفیت در نسخه تولیدی آن ایجاد شود. به عنوان مثال در تولید یک کفش به جای چرم طبیعی از چرم مصنوعی استفاده می شود که قیمت پایین تری دارد، ولی در کیفیت دست کمی از چرم طبیعی ندارد.


رنگ های جدید عامل اصلی افت قیمت رنگ های قدیمی

یکی دیگر از عواملی که در تعیین قیمت کفش ورزشی اورجینال مهم است ، نسخه هایی از آن کفش است که روانه بازار می شود. شرکت نایک بعضی از محصولات خود را در سه نسخه تولید می کند. نسخه کلاب، آکادمی و ری اکت(که در بعضی محصولات از پیشوند لونار استفاده می شود)، سه نسخه ای هستند که شرکت نایک، کفش های خود را بر طبق آن ها تولید می کند. نسخه کلاب، نسخه ی اقتصادی محصول است و قیمت پایین تری نسبت به دو نسخه دیگر دارد. نسخه آکادمی، نسخه پر فروش محصول است که متوسط قیمت در نسخه دیگر است. نسخه ری اکت، نسخه نهایی یک محصول است که با انجام یک سری ریزه کاری، تبدیل به یک نسخه کامل محصول می شود که قیمت بالاتری نسبت به دو نسخه دیگر دارد. بنابراین در هنگام خرید کفش ورزشی این موضوع را مد نظر قرار دهید.

خرید کفش فوتسال


عوامل متفرقه در تعیین قیمت کفش های فوتسال

عوامل متعددی در قیمت نهایی کفش های اورجینال نقش دارند. یکی از این عوامل، مواد اولیه است که برای تولید کفش استفاده می شود. به عنوان مثال چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی قیمت بالایی دارد، بنابراین قیمت تمام شده محصولاتی که در قسمت رویه آن ها از چرم طبیعی استفاده شده است، نسبت به محصولات مشابه معمولا بیشتر است. هر چقدر که مواد اولیه از کیفیت بالایی برخوردار باشند، قیمت کفش بالاتر است. استفاده از فناوری های متعدد در ساخت کفش و همچنین انجام ریزه کاری های زیاد باعث افزایش قیمت کفش می شوند. نوسانات ارزی هم یک عامل مهم در تعیین قیمت کفش های اورجینال است.


با توجه به اینکه کفش های اورجینال تولید داخلی ندارند، نوسانات ارزی یک عامل بسیار مهم در تعیین قیمت کفش ها هستند. میزان فروش یک کفش هم در افزایش یا کاهش قیمت آن می تواند دخیل باشد. عوامل بسیار زیاد دیگری نیز در تعیین قیمت یک کفش اورجینال دخالت دارند که در ادامه مقالات به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. بنابراین جهت خرید کفش ورزشی نکات مهمی را از نظر قیمتی می بایست توجه نمود که خریدی مناسب داشت.


فروشگاه اینترنتی اورجلند یکی از بهترین فروشگاه ها جهت خرید کفش ورزشی ، خرید کفش فوتسال و یا خرید کفش پیاده روی می باشد که علاوه بر اصالت کالا و تنوع مدل های روز ، قیمت بسیار مناسب تری را برای مشتریان در نظر گرفته است.


مقالات و دانستنی ها

آیا کفش های فوتسال برای دویدن مناسب هستند؟

دویدن و فوتبال از محبوب ترین فعالیت های بدنی در جهان هستند، آنها به مهارت های مشابهی نیاز دارند، اما تفاوت های مهمی نیز دارند. افرادی که فوتبال داخل سالن بازی می کنند می دانند که کفش های فوتسال در حین بازی چقدر راحت هستند، این باعث می شود که آنها فکر کنند که خرید کفش های فوتسال ممکن است برای دویدن نیز مناسب باشند. نکته این است که

ادامه مطلب
 کفش های پیاده روی زنانه

کفش های پیاده روی زنانه باید ضربه های زیادی را جذب کنند، قوس پا را حفظ کرده و بالشتک مناسبی داشته باشند. هنگام برنامه ریزی برای رفت و آمد برای کارهای بیرون از منزل یا بستن چمدان برای سفر، کفش های پیاده روی باید واقعاً کفش انتخابی برای زنان باشد.

ادامه مطلب
زمان تعویض و خرید مجدد کفش های پیاده روی

دوندگان و کسانی که به طور حرفه ای پیاده روی می کنند ارتباط عمیقی با کفش های خود دارند. با این همه مسافت طی شده و زمان و تلاش زیادی که صرف کرده اند، آنها می دانند که هر نشانه ای از ساییدگی و پارگی قابل توجه در کفش شان می تواند به معنای تفاوت در زمان اتمام مسابقه دو یا احتمال بروز حادثه در حین پیاده روی باشد. هر کدام از

ادامه مطلب
چه کفش هایی برای فوتسال مناسب هستند؟

وقتی صحبت از کفش های فوتسال می شود، مهم است که کفشی تهیه کنید که در زمین به شما کمک کند و در حین بازی احساس راحتی کنید. فوتسال ورزشی سریع با پیچ و تاب ها و حرکات یکباره و حتی مهارت ها و تکنیک های زیرکانه است که باید به آنها مسلط باشید؛ اینها را می توان با تهیه کفش مناسبی که نه تنها برای شما مناسب است، بلکه

ادامه مطلب