ثبت نام

انتخابات کفش ها!

گاهی بعضی حرف ها شعار نیست،عین حقیقت است.حدس و گمانه زنی نیست، دقیقا باورهای ماست. انتخاب صحیح و درست به معنای تضمین آینده برای شماست. شما می توانید با یک انتخاب صحیح که پشت آن آگاهی، تجربه و به همراه مشورت وجود دارد هیچ وقت سرتان کلاه نرود. از قدیم وقتی میخواستیم جنس اصلی چرم را حدس بزنیم، زیر آن فندک می گرفتیم که ببینیم اصل است یا خیر؟ یعنی برای پولی که پرداخت می کنیم دنبال یک جنس با کیفیت هستیم. پس یک اصل مهم در انتخاب آگاهی است که به وسیله تجربه های شخصی و قسمت عمده ی آن از طریق تجربیات دیگران و مطالعه به دست می آید. ما در انتخاب کفش اورجینال از های کپی تجربیات شخصی خودمان را با شما به اشتراک می گذاریم. این تجربیات برای ما رایگان به دست نیامده است ولی در مجموعه اورج لند، با احترام شما دعوت به یک سمینار رایگان هستید.

حالا باید چیکار کنم؟

الان باید یک نفس عمیق کشید و آماده مقایسه تمپو لجند 8 آکادمی اورجینال با نسخه های کپی شوید.

افزایش تولید کننده و در نهایت فروشندگان در کالاها و محصولات مختلف خبر از یک خطر بزرگ برای مشتریان می دهد آن هم انتخاب کالای اصل است. در دنیای کالاهای لوکس و همچنین کیف و کفش و ساعت و... همه به دنبال انتخاب کالای اصل هستند. در جملات به نکته افزایش آگاهی عمومی و در نهایت تجربیات شخصی اشاره کردیم که به شما توصیه می کنیم بدون داشتن آگاهی کامل اصلا خرید نکنید. قصد ما در این مقاله فقط مقایسه ی کفش های اورجینال با های کپی است و اصلا قصد تخریب هیچ فروشگاه و فروشنده و کالایی را نداریم. مجموعه اورج لند، یک سرزمین تمام اورجینال است که اصل اول  در کار را احترام به تمام هم ردیفان در فروش محصول می داند و حرف آخر را کیفیت محصولاتش می زند. احترام در کار، اهتمام در کیفیت!

رنگ رویه خبر می‌دهد از جنس درون!

در مقاله قبل به این موضوع اشاره کردیم که تولید کنندگان محصولات های کپی دو اصل بسیار مهم را نادیده می گیرند. یکی مواد اولیه ی مرغوب و دیگری توجه به جزییات است. رنگ رویه در نسخه اورجینال تمپو لجند 8 آکادمی متمایل به رنگ شیری یا سفید تیره ولی در نسخه های کپی متمایل به سفید روشن است. در نسخه اورجینال لوگو های نایک معمولا با عمق چاپ شده و رنگ آنها قرمز تیره است ولی در نسخه های کپی خبری از عمق چاپ نیست و رنگ بیشتر قرمز روشن است. اینجاست که حرف از توجه به جزییات می زنیم

زبانه اطلاعات!

هر کفشی دارای یک زبانه اطلاعات است که در مورد مشخصات کفش با شما حرف می زند. آرتیکل نامبرها به راحتی قابل کپی کردن هستند. در نسخه های کپی زبانه اطلاعات در قسمت دیواره کناری زده شده ولی در نسخه اورجینال در قسمت داخلی کفش نصب شده است. تولید کنندگان های کپی با شعار زحمت کمتر و سود بیشتر، از کارهایی که زحمت بیشتری دارند صرفه نظر می کنند و جزئیات را نادیده می گیرند. آن ها زبانه اطلاعات را جایی نصب می کنند که راحت تر در دسترس باشد. در نسخه اورجینال تمپو لجند 8 آکادمی این زبانه قسمت داخلی کفش نصب شده است که زحمت آن برای نصب بیشتر از نسخه های کپی است.

کفی های نچسب!

در نسخه ی اورجینال تمپو لجند 8 آکادمی کفی کفش کاملا به سطح داخلی چسبیده و دوخت های زیرین آن کاملا با کیفیت و با تراکم بالا طراحی شده است در حالی که در نسخه های کپی کاملا برعکس! هم کفی به راحتی قابل خارج کردن از کفش است هم کیفیت دوخت پایین، با فواصل زیاد کوک ها به همراه تراکم پایین طراحی شده است.

پرس بی پرس!

اگر به قسمت پشتی کفش دقیقا در جایی که لوگو نایک و آرم تمپو خورده است توجه کنید. دانه های را با تراکم زیاد و فواصل کم می بینید. در نسخه اورجینال عمق این پرس ها زیاد به طوری که کاملا واضح و قابل دید هستند ولی در نسخه های کپی خبری از عمق نیست و این پرس ها کم عمق هستند. همچنین اگر به رنگ لوگو نایک دقت کنید، این رنگ در نسخه اورجینال با کیفیت تر و تیره تر است ولی در نسخه های کپی روشن تر است.

افزایش آگاهی، توجه به جزئیات به همراه مشورت و استفاده از تجربیات دیگران باعث می‌شود که هرگز سر شما کلاه نرود

مقالات و دانستنی ها

راهنمای انتخاب سایز

بارها برای شما در زمان خرید اینترنتی این مشکل اتفاق افتاده که سایز بزرگتر یا کوچکتری برای خودتان انتخاب کرده اید با اینکه سایز پاهای خودتان را از قبل می دانستید. این مقاله را مطالعه کنید تا درسترین انتخاب سایز را داشته باشید.

ادامه مطلب
ربات های کفش ساز

ورود فناوری و تکنولوژی جهت ساخت و تولید کفش های سالنی توسط شرکت ها باعث ایجاد یک عصر جدیدی در پیشرفت آن ها شده است. این مقاله را مطالعه کنید تا از فناوری های جدید کفش های سالنی باخبر شوید

ادامه مطلب
برای خرید کفش پیاده روی به چه نکاتی توجه کنیم؟

به هر فروشگاهی برای خرید کفش ورزشی سر بزنید با تعداد زیادی از انواع کفش ها روبرو خواهید شد که انتخاب از بین آنها بسیار دشوار می باشد. با توجه به ورزشی که میخواهید انجام دهید کفش های مخصوص آن رشته ورزشی وجود دارند که با توجه به شرایط، بهترین ویژگی ها را ارائه می کنند، به عنوان مثال علی رغم شباهت بین

ادامه مطلب
ویژگی های کفش پیاده روی مناسب

پیاده روی یک ورزش سبک و کم شدت عالی می باشد، بهترین بخش برای انجام این ورزش این است که شما به چیزی بیشتر از یک سطح صاف و یک کفش پیاده روی خوب نیاز ندارید. با وجود تنوع بسیار زیاد گزینه ها از طرح و رنگ تا برند تولید کننده و فناوری های مختلف، خرید کفش پیاده روی مناسب می تواند دشوار باشد. حتی اگر لازم باشد با کمک متخصص کفش های زیادی را امتحان کنید تا جفت ایده آل را پیدا کنید، ارزشش را دارد.

ادامه مطلب