ثبت نام

انتخابات کفش ها!

گاهی بعضی حرف ها شعار نیست،عین حقیقت است.حدس و گمانه زنی نیست، دقیقا باورهای ماست. انتخاب صحیح و درست به معنای تضمین آینده برای شماست. شما می توانید با یک انتخاب صحیح که پشت آن آگاهی، تجربه و به همراه مشورت وجود دارد هیچ وقت سرتان کلاه نرود. از قدیم وقتی میخواستیم جنس اصلی چرم را حدس بزنیم، زیر آن فندک می گرفتیم که ببینیم اصل است یا خیر؟ یعنی برای پولی که پرداخت می کنیم دنبال یک جنس با کیفیت هستیم. پس یک اصل مهم در انتخاب آگاهی است که به وسیله تجربه های شخصی و قسمت عمده ی آن از طریق تجربیات دیگران و مطالعه به دست می آید. ما در انتخاب کفش اورجینال از های کپی تجربیات شخصی خودمان را با شما به اشتراک می گذاریم. این تجربیات برای ما رایگان به دست نیامده است ولی در مجموعه اورج لند، با احترام شما دعوت به یک سمینار رایگان هستید.

حالا باید چیکار کنم؟

الان باید یک نفس عمیق کشید و آماده مقایسه تمپو لجند 8 آکادمی اورجینال با نسخه های کپی شوید.

افزایش تولید کننده و در نهایت فروشندگان در کالاها و محصولات مختلف خبر از یک خطر بزرگ برای مشتریان می دهد آن هم انتخاب کالای اصل است. در دنیای کالاهای لوکس و همچنین کیف و کفش و ساعت و... همه به دنبال انتخاب کالای اصل هستند. در جملات به نکته افزایش آگاهی عمومی و در نهایت تجربیات شخصی اشاره کردیم که به شما توصیه می کنیم بدون داشتن آگاهی کامل اصلا خرید نکنید. قصد ما در این مقاله فقط مقایسه ی کفش های اورجینال با های کپی است و اصلا قصد تخریب هیچ فروشگاه و فروشنده و کالایی را نداریم. مجموعه اورج لند، یک سرزمین تمام اورجینال است که اصل اول  در کار را احترام به تمام هم ردیفان در فروش محصول می داند و حرف آخر را کیفیت محصولاتش می زند. احترام در کار، اهتمام در کیفیت!

رنگ رویه خبر می‌دهد از جنس درون!

در مقاله قبل به این موضوع اشاره کردیم که تولید کنندگان محصولات های کپی دو اصل بسیار مهم را نادیده می گیرند. یکی مواد اولیه ی مرغوب و دیگری توجه به جزییات است. رنگ رویه در نسخه اورجینال تمپو لجند 8 آکادمی متمایل به رنگ شیری یا سفید تیره ولی در نسخه های کپی متمایل به سفید روشن است. در نسخه اورجینال لوگو های نایک معمولا با عمق چاپ شده و رنگ آنها قرمز تیره است ولی در نسخه های کپی خبری از عمق چاپ نیست و رنگ بیشتر قرمز روشن است. اینجاست که حرف از توجه به جزییات می زنیم

زبانه اطلاعات!

هر کفشی دارای یک زبانه اطلاعات است که در مورد مشخصات کفش با شما حرف می زند. آرتیکل نامبرها به راحتی قابل کپی کردن هستند. در نسخه های کپی زبانه اطلاعات در قسمت دیواره کناری زده شده ولی در نسخه اورجینال در قسمت داخلی کفش نصب شده است. تولید کنندگان های کپی با شعار زحمت کمتر و سود بیشتر، از کارهایی که زحمت بیشتری دارند صرفه نظر می کنند و جزئیات را نادیده می گیرند. آن ها زبانه اطلاعات را جایی نصب می کنند که راحت تر در دسترس باشد. در نسخه اورجینال تمپو لجند 8 آکادمی این زبانه قسمت داخلی کفش نصب شده است که زحمت آن برای نصب بیشتر از نسخه های کپی است.

کفی های نچسب!

در نسخه ی اورجینال تمپو لجند 8 آکادمی کفی کفش کاملا به سطح داخلی چسبیده و دوخت های زیرین آن کاملا با کیفیت و با تراکم بالا طراحی شده است در حالی که در نسخه های کپی کاملا برعکس! هم کفی به راحتی قابل خارج کردن از کفش است هم کیفیت دوخت پایین، با فواصل زیاد کوک ها به همراه تراکم پایین طراحی شده است.

پرس بی پرس!

اگر به قسمت پشتی کفش دقیقا در جایی که لوگو نایک و آرم تمپو خورده است توجه کنید. دانه های را با تراکم زیاد و فواصل کم می بینید. در نسخه اورجینال عمق این پرس ها زیاد به طوری که کاملا واضح و قابل دید هستند ولی در نسخه های کپی خبری از عمق نیست و این پرس ها کم عمق هستند. همچنین اگر به رنگ لوگو نایک دقت کنید، این رنگ در نسخه اورجینال با کیفیت تر و تیره تر است ولی در نسخه های کپی روشن تر است.

افزایش آگاهی، توجه به جزئیات به همراه مشورت و استفاده از تجربیات دیگران باعث می‌شود که هرگز سر شما کلاه نرود

مقالات و دانستنی ها

انواع کفش های پیاده روی

وقتی صحبت از دویدن و پیاده روی می شود، کفش های پیاده روی مهمترین نیاز اینکار هستند. انتخاب و خرید بهترین کفش پیاده روی فرآیندی زمانبر است و نیاز به تحقیق و بررسی پیش از اقدام دارد، به خصوص اگر برای اولین بار قصد خرید این نوع کفش ورزشی را دارید. عوامل زیادی در انتخاب کفش مناسب پیاده روی موثر است، مواردی مانند وزن، سطوح تمرین، اهداف تمرین، ترجیحات شخصی، نوع پا و راه رفتن هر فرد که باید

ادامه مطلب
معرفی کفش فوتسال نایک لونارگتو 2

شاید کفش های فوتسال محبوب بسیاری از گذشته تا کنون وجود داشته باشد، با این حال کفش های فوتسال نایک پرتقاضاترین کفش هایی هستند که می توان مشاهده کرد. با وجود رقیب های سرسختی مثل آدیداس، کفش فوتسال نایک لونار گتو Nike Lunar Gato همیشه طرفداران خود را داشته، به همین دلیل در چندین دوره تولید شده است.

ادامه مطلب
کفش ورزشی ایرانی یا خارجی؟

اگر قصد خرید کفش ورزشی مناسب را دارید و درباره اینکه کفش ایرانی انتخاب مناسب تری است یا کفش خارجی پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کرده تا راهنمای مناسبی جهت تصمیم گیری بهتر

ادامه مطلب
معرفی کفش فوتسال آدیداس کوپا تانگو

برای هر جنبه ای از ورزش، یک روند تکاملی وجود دارد؛ از تمرینات گرفته تا تغذیه که به طور مداوم در حال تغییرند تا به ورزشکاران اجازه دهد در اوج شرایط بدنی و آمادگی باشند. حتی تجهیزات ورزشی نیز در حال تکامل دائمی هستند تا اطمینان حاصل شود که هر لحظه از ورزش بازیکنان در راحتی کامل بوده و به نقطه اوج توانایی خود خواهند رسید.

ادامه مطلب